A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Tisztelt Szülők!

Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy 2017 februárjában csatlakoztunk a Békés Iskolák programhoz.
A program bevezetésének célja az iskolai bántalmazás megelőzése, valamint olyan iskolai légkör, mentalitás kialakítása és megerősítése, amely biztonságot és támaszt nyújt az iskolánkba járó gyermekeknek, és ezáltal támogatja őket személyiségük egészséges fejlődésében.

A megvalósítás lépései:

• 2017. február hónapjában Bevezető előadás keretében ismerkedtek meg pedagógusaink a program, és a szemlélet lényegével.
  • Áprilisban minden kollégánk továbbképzésére sor került. Megismerkedtek a módszerrel, így valamennyi osztály osztályfőnöke felkészül annak alkalmazására.
  • A 2017-2018-as tanév folyamán valamennyi osztály (3-8. osztályig bezárólag) a „békés iskola” hét alapfeltételét és fogalomrendszerét megismerte, osztályfőnöki, illetve etika órák keretében.

A Békés Iskolák módszereit folyamatosan alkalmaztuk, aminek már az első év végén megmutatkozott az eredménye.

A program iskolai vezetője: Csanakiné Várhegyi Adrienn

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo