Elsős tanítók - 2019/2020

A Győri Váci Mihály Általános Iskola Teljeskörű Iskolai Egészségfejlesztési programjának keretében az 5. 6. és 7. osztályos tanulók korcsolyázáson vehettek részt 2017. január 26-án. A gyerekek két külön busszal jutottak el a Győri Műjégpályára, ahol az egész pálya csak övüké lehetett. Minden diák nagyon élvezte a jégen töltött két órát. Voltak olyan gyerekek, akik életükben először húztak korcsolyát, és voltak olyanok, akik már több éve rendszeresen járnak korcsolyázni. Ők nagy lelkesedéssel tanítgatták társaikat.  A program sikerességét bizonyítja, hogy már a buszokhoz való sétálás közben többen kérdezték, hogy mikor jövünk el legközelebb. Ezért a kísérő kollégák Kristóf Csilla, Ráczné Persler Edina, Tamás Rita és Végh Alexandra úgy döntöttek, hogy hagyományt teremtve jövőre is elviszik januárban a gyerekeket korcsolyázni.

Végh Alexandra tanító, TIE csoport tag

korcsolya 01