Elsős tanítók - 2018/2019

A korábbi évekhez képest még nagyobb lelkesedéssel vettek részt tanulóink a programokon. Legnagyobb érdeklődést kiváltó programnak a ZÖLDSÉG ÉS GYÜMÖLCSSZOBOR készítése bizonyult. Nagy örömünkre szolgát, hogy az alkotások elkészítésébe lelkesen bekapcsolódtak a szülők is.
 Sikerrel került megrendezésre a rajz- és plakátverseny, a „Gyere Te is bicikivel!” programunk, emellett délutánonként megrendezett aerobik és gerinctorna is.
Kedd délután, a 3. évfolyamos gyerekek a Pannonhalmi Arborétum Gyógynövénykertjébe kirándulhattak el. Csodás időben egy kellemes séta közben bővíthették ismereteiket.
Szerdán hullahopp karikázási és dekázási versenyben mérhették össze tudásukat a gyerekek.
Az Egészséghét idei újdonsága volt, hogy minden nap valamelyik osztály finom és egészséges süteményekkel várta társait. Jó volt látni, hogy kicsik és nagyok ugyanolyan jó ízűen fogyasztották az egészséges finomságokat - a répatortát, a gyümölcs „saslikot”: a pálcikára tűzött gyümölcsöket - mint bármelyik másik kevésbé egészséges süteményt.

Jövő szeptemberben újabb izgalmas programokkal várjuk diákjainkat és családtagjaikat, hogy az egészséges életmód mindent terültével megismerkedhessenek.

Végh Alexandra
pedagógus