Wunderné Németh Judit tanítónő vagyok, 36 éve dolgozom a Győri Váci Mihály Általános Iskolában. Első osztálytól negyedik osztályig vannak gondjaimra bízva a gyerekek. Fontosnak tartom, hogy egymást segítő és megbecsülő közösséget formáljak belőlük. Az egyéni bánásmód híve vagyok, igyekszem mindenkivel a képességei szerint foglalkozni és így kihozni belőlük a legtöbbet. Éppen ezért fontos számomra a szülői háttér, mert csak egymást támogatva érhetünk el sikereket. Jó érzés, hogy volt tanítványaim szülőként térnek vissza az iskolába és a gyermekeiket is hozzám hozzák, már őket is én taníthatom. Szeretetteljes, biztonságos légkör kialakítására törekszem. A célom, hogy a gyerekek szeressék az iskolát, a tanulást, váljanak nyitottá a világra, találják meg, miben tehetségesek.

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo