Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!

Engem Végh Alexandrának Szandra néninek hívnak. A diplomám megszerzése óta több továbbképzésen is részt vettem. Kölyök Fitnesz oktatóként a szakköröket, bemutatókat zenés táncos mozgásformákkal színesítem. Az elmúlt években elsajátítottam a szorobán használatát és oktatását, amely nem csak a matematika területén hat pozitívan a gyermekek kognitív fejlődésére. A gyerekek szellemi fejlődése mellett elengedhetetlennek tartom, hogy egészségesek, sportosak és vidámak legyenek. Az első időszakban a legfontosabb feladatunk, hogy a gyerekek megszeressék az iskolát, a tanulást és egymást.

dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo