Vecseiné Kálmán Katalin vagyok, 1989-ben végeztem az Apáczai Csere János Tanítóképző főiskolán. 2015. szeptembere óta dolgozom a Váci Iskolában, szeretem az iskola nyitott és barátságos légkörét.

Tanítóként fontosnak tartom, a mesét és játékot, ami az iskolába kerülő kisgyermek alaptevékenysége és azt is, hogy a gyerekek barátságos, nyugodt és elfogadó légkörben tanuljanak meg tanulni.

Számomra fontos a kreatív alkotótevékenység, ezért erre igyekszem a gyerekek érdeklődését, kedvét is felébreszteni.

dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo