Mátics-Bódai Krisztina tanító néni vagyok. 2007-ben végeztem Szombathelyen a Berzsenyi Dániel Főiskolán tanító-ének-zene tanár szakon. Több, mint 3 éve élek Győrszentivánon családommal és 2016 óta tanítok a győri Váci Mihály Általános Iskolában.

Két kisgyermek édesanyjaként a jelenlegi generáció érdeklődési körét, problémáit jól ismerem. Az elsős kisgyerek egy csoda – egy kincs, amiből, ha okosan bánunk vele, az évek múltán boldog, kiegyensúlyozott, értékes kis ember válik.Azt gondolom, hogy mindent el lehet érni a gyerekeknél azzal, ha érzik, hogy szeretjük őket és bízhatnak bennünk. Célom, hogy megtaláljambennük a tehetséget, hogy megismertessem velük a világot és megszerettessem a tanulást.Minden erőmmel arra törekszem, hogy a rám bízott gyerekek, a saját tempójukban fejlődhessenek és érjék el a kitűzött célt. Nagyon fontosnak tartom a családokkal való együttműködést, együttgondolkodást a gyerekek harmonikus fejlődése érdekében.

Sok szeretettel és izgalommal várom leendő kis tanítványaimat!