Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

2019/2020

 

 Név  Osztály/tantárgy  Fogadó óra ideje  helye
 Baranyai Anita  rajz felső  Hétfő 8.00-8.45-ig   tanári
 Csanakiné Várhegyi Adrienn  fejlesztés  Péntek 10.00-10.45  tanári
 Csapóné Nebehaj Renáta  magyar, term. ism.  5.6.7. o.  Kedd 10.00-10.45   tanári
 Csibi Nóra Rita  testnevelés 5.b ofő  Kedd 12.50-14.25   tanári
 Dányi-Hegyi Diána  magyar 1.a  Csütörtök 10.00-10.45   tanári
 Dr. Sík Sándorné  etika, technika,  napközi 3.a  Kedd 8.55-9.40   tanári
 Egerszegi-Csendes Bernadett  1.a  Szerda 10.55-11.40   tanári
 Erky Zsoltné  testnevelés 3. 4. 5.o.  Szerda 10.00-10.45.   tanári
 Hárs Anett  3.a  Kedd 12.00-12.45   tanári
 Illés-Vados Gyöngyvér  magyar, történelem  6.a ofő  Szerda 10.00-10.45  tanári
 Kövecsesné Herceg Ágnes  2.a  Csüt. 8.00-8.45  tanári
 Kristóf Csilla  földrajz, biológia testnevelés 8.b ofő  Hétfő 10.55-11.40  tanári
 Kropfné Knipp Mária  magyar 2.a  Csüt. 12.00-12.45  tanári
 Mátics-Bódai Krisztina  1.b  Kedd 10.00-10.45  tanári
 Némethné Bognár Petra  1.b  Kedd 10.00-10.45   tanári
 Neubauer Tamás  informatika 6.b ofő  Kedd 8.00-8.45   tanári
 Nyergesné Kovacsics Anikó  magyar 4.a b  Szerda 10.00-10.45   tanári
 Pap-Makrai Beatrix  2.b  Kedd 9.00-9.45   tanári
 Péter Mónika  1.a  Kedd 11.00-12.00  tanári
 Petőczné Krétay Edit  fejlesztés  Szerda 12.50-13.35   105. terem
 Pingiczer Gizella  történelem  Hétfő 15.00-16.00   igh. iroda
 Pintér-Hajdara Noémi  angol felső  Hétfő 8.55-9.40   tanári
 Ráczné Persler Edina  magyar 5.a ofő  Hétfő 10-10.45   tanári
 Répásiné Hajnal Csilla  5. ab dráma  Szerda 13-13.45   ig.iroda
 Szlatki Szilvia  angol 1-8.o. 7.a ofő  Kedd 12.00-12.45   tanári
 Takács Istvánné  ének  Szerda 12.00-12.45  tanári
 Takácsné Tóth Abonyi Márta  testnevelés  Szerda 15.00-16.00   igh. iroda
 Tamás Rita  német 8.a ofő.  Kedd 12.00-12.45  tanári
 Tripolszki Klára  ének, matematika 7.b  ofő  Csüt. 12.00-12.45  tanári
 Vajdáné Pócza Alexandra  3.b  Szerda 8.55-9.40  tanári
 Wunderné Németh Judit  matematika 4. a b  Kedd 10.55-11.40   tanári
   
 Óraadók
 Bierbauer Imre  kémia előzetes telefonos egyeztetés
 Dr. Miletics Dániel  fizika előzetes telefonos egyeztetés
 Németh Tamásné  fizika, matematika előzetes telefonos egyeztetés

 


 

Pedagógiai munkát közvetlenül segítők és technikai dolgozók

 

Molosicsné Födémesi Anett iskolatitkár
Ficzek Gábor rendszergazda
Koncz Veronika gyógypedagógiai asszisztens
Schmikliné Juhász Zsuzsanna gondnok
Bella Ferenc portás
Csendes Richárd karbantartó


 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo