A Győri Váci Mihály Általános Iskola 2016 május 10-én immár harmadik alkalommal rendezte meg a területi Kölyökatlétika versenyét 9-10 éves tanulók részére.

A verseny során 6 csapat, 6 akadálypályát teljesített időre. A pályák lehetőséget adtak az alapvető mozgásformák - futás, dobás, ugrás- minél hatékonyabb  és játékosabb végrehajtására. A verseny megrendezésének alapvető célja, hogy a gyerekek felfedezzék az atlétikában " rejlő " örömöket. A gyerekek nagyon ügyesek voltak, egymásért küzdöttek, egymást buzdították. Az " embert próbáló " feladatok mellett vidám hangulatban zajlott a verseny, amelyen egyaránt jól érezte magát diák, szülő és pedagógus.

 

A verseny eredménye:

1. helyezett: Váci Mihály Általános Iskola 4. b osztályos csapat
2. helyezett: Győri Petőfi Sándor Általános Iskola

Gratulálunk Mindenkinek! 

Dányi- Hegyi Diána testnevelő tanár         

 

A képen a Kölyökatlétika körzeti verseny győztesei, a 4. osztályos csapat tagjai láthatók felkészítő tanáraikkal: Kulcsár Veronika, Varga Georgina, Mészáros Regina, Menyhárt Huba, Bánhídi Maximilián, és Kulcsár Martin Felkészítő tanárok: Erky Zsoltné, Dányi- Hegyi Diána

kolyokatletika

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo