Mészáros Brigitta, Bálint felkészítő tanító nénije így mesél tanítványáról: Bálint nagyon tehetséges, igen jó előadói készséggel rendelkező, színpadra termett fiú. Még csak negyedik osztályos, de rendkívül ígéretes. Tiszta csengő hangjával, magabiztos kiállásával mindig elvarázsolja a közönséget.

A 2015-2016-os év versenyeredményei is ezt tükrözik:

• Kölcsey Ferenc Általános Iskola népdaléneklési verseny: 1. helyezés
  • Nádorvárosi Népdaléneklési verseny: ARANY minősítés
  • Nagyszentjánosi népdaléneklési verseny: 1. helyezés
  • Váci Gála: Különdíjas
  • Alistáli népdaléneklési verseny Szlovákia:1. helyezés

Sok sikert kívánunk a továbbiakban is Bálint!

borbely balint

dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo