ESÉLYT A SZENTIVÁNI IFJÚSÁGNAK EGYESÜLET

Az Egyesület célja:
Felkarolni és támogatni elsődlegesen a Győri Váci Mihály Általános Iskola tanulóinak tanórán kívüli, szabadidős, kulturális, és sporttevékenységét, különös tekintettel az esélyegyenlőségre. Másodlagosan a közös programokon keresztül tagjainak egészséges életmódra, udvariasságra, a szabadidő kulturált eltöltésére nevelése, hogy a magyar társadalomnak hasznos és tevékeny tagjai legyenek. Cél továbbá a nemzetek barátságának elmélyítése , a nemzetközi kapcsolatok erősítése.

Székhely:   9011 Győr, Űrhajós u. 29.
 Alakulás:  2008. december 15.
 Adószám:  18988345-1-08
 Jogállása:  önálló jogi személy, képviseletére az elnök jogosult önállóan.
 Bankszámlaszám:  11737038-21450802

Elnök:  Dányi-Hegyi Diána
 Elnökhelyettes:   Pingiczer Gizella
 Pénztáros:  dr. Sík Sándorné
 Titkár:  Mitring Anikó
 Tagok:  A Győri Váci Mihály Általános Iskola pedagógusai

Egyesületünk bevétele: adó 1 %-a, pályázatok, adományok, támogatások.

Tisztelt Egyesületi tagok!

Amint arról már a 2019. szept.11-i közgyűlésen értesültetek, Dányi-Hegyi Diána egyesületi elnök mandátuma 2019. nov. 24-én lejár, ezért tisztújító választást kell tartani. Minden tag javasolhat jelöltet, az e-mailben kiküldött jelölő lapon, melyet 2019. nov. 11-ig a jelölő bizottsághoz, papír alapon, vagy e-mailben kell eljuttatni.

Győr, 2019. november 8.

Takácsné Tóth Abonyi Márta
Jelölőbizottsági elnök

Hárs Anett