Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

hatartalanul logo

nbt logo nagy

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

Iskolánk 2017. június 19-22 között változatos programokkal tarkított sporttábort szervezett érdeklődő tanulóink részére. Vácis diákjaink minden nap más és más, izgalmasabbnál izgalmasabb foglalkozásokon vehettek részt.

  • Hétfői napon túráztunk és kalandparkban jártunk a Bakonyban. Nehezebbnél nehezebb pályákat teljesítettek a gyerekek.
  • Kedden a Győrszentiváni Új Erő Polgárőr Egyesület és a Mosolygyár  látogatott el iskolánkba. Különböző feladatokat játékosan oldottak meg a gyerekek Józsi bácsi és Szilvi néni segítségével. Elsősegély tanfolyamon a sebek ellátását tanulhatták meg a tanulók Rácz Réka oktató segítségével. A nap folyamán Mosolygyár Győr csapata segítségével a tanulók betekintést nyerhettek a tűzoltók világába. Megnézhették milyen egy tűzoltó autó, használhatták a locsolótömlőt, kvíz kérdéseket oldottak meg, a nap végén a győztes csapatok ajándékokat is kaptak a polgárőröktől és Kertai Melinda csapatától.
  • Szerdai nap folyamán hajóztunk  és a vizes játszótéren játszottunk.
  • Csütörtök délelőtt Ravai Réka lovas oktató érkezett hozzánk, ahol a gyerekek kicsit belekóstolhattak a lovaglás „tudományába”, hisz minden gyerkőc lovagolhatott egy kicsit. Aki kedvet kapott, hogy jobban megismerje a lovakat, bátran keresse meg Réka lovas iskoláját, ami a Nagyhegyen található. Délután a lányok zumba oktatáson vettek részt. Szuper zenékre táncolhattak, látványos koreográfiát tanított be nekik Végh Alexandra tanító néni. Aki nem akart táncolni, ő hűtőmágnest készített Otoltics Márta szülő és lánya Otoltics Vivien segítségével. Ezúton köszönöm meg nekik, hogy felajánlották a segítségüket!

Egy-két nap kivételével délben a Kis Pipa étteremben, a Szerencsés család csárdavendéglőjében ebédeltünk, ahol mindig finom ételek várták a gyerekeket.

Legnagyobb örömünkre a táborban 90 gyermek minden egyes nap mosolyogva, kicsit fáradtan, de rengeteg élménnyel gazdagodva tért haza.

Ennek örömére jövőre is szeretnénk megrendezni Vácis sporttáborunkat! 

Ezúton szeretném megköszönni miden kedves pedagógusnak, aki segített abban, hogy ilyen sikeres legyen ez az egy hét: Neubauer Tamás, Domanyik Szilárd, Illés- Vados Győngyvér, Kristóf Csilla, Erky Zsoltné, Nyergesné Kovacsics Anikó, Otoltics Ernőné, Petőczné Krétay Edit, Pócza Alexandra, Ráczné Persler Edina, Tamás Rita, Sólyomné Bognár Mária, Szlatki Szilvia, Tripolszki Klára, Végh Alexandra, Wunderné Németh Judit, Pap-Makrai Beatrix

Dányi-Hegyi Diána

 sporttabor 2017

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo