Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma
06-80/630-155

A Győri Váci Mihály Általános Iskola május 3-án immár negyedik alkalommal rendezte meg a területi Kölyökatlétika versenyét 9-10 éves tanulók részére.

A verseny során 4 csapat, 4 akadálypályát teljesített időre. A pályák lehetőséget adtak az alapvető mozgásformák - futás, dobás, ugrás- minél hatékonyabb  és játékosabb végrehajtására. A verseny megrendezésének alapvető célja, hogy a gyerekek felfedezzék az atlétikában " rejlő " örömöket. A gyerekek nagyon ügyesek voltak, egymásért küzdöttek, egymást buzdították. Az " embert próbáló " feladatok mellett vidám hangulatban zajlott a verseny, amelyen egyaránt jól érezte magát diák, szülő és pedagógus.

A verseny eredménye:

• 1. helyezett: Váci Mihály Általános Iskola 4. a.osztályos csapata
  • 2. helyezett: Gyárvárosi Általános Iskola

Az első helyezett csapat tagjai voltak: Hoffmann Bálint, Keresztes Tibor, Józsa Márk, Banhídi Luca, Soós Panka, Hangyál Réka
Felkészítő tanár: Erky Zsoltné,

Gratulálunk Mindenkinek! Köszönet a kollégáimnak a versenyen nyújtott versenybírói feladatokért!

Dányi- Hegyi Diána

kolyokatletika 01