Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

hatartalanul EU kohezios logo nbt logo nagy
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával!  KEHOP-5.4.1-16-2016-00252  Kérj segítséget!

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

 

A Győri Váci Mihály Általános Iskola május 3-án immár negyedik alkalommal rendezte meg a területi Kölyökatlétika versenyét 9-10 éves tanulók részére.

A verseny során 4 csapat, 4 akadálypályát teljesített időre. A pályák lehetőséget adtak az alapvető mozgásformák - futás, dobás, ugrás- minél hatékonyabb  és játékosabb végrehajtására. A verseny megrendezésének alapvető célja, hogy a gyerekek felfedezzék az atlétikában " rejlő " örömöket. A gyerekek nagyon ügyesek voltak, egymásért küzdöttek, egymást buzdították. Az " embert próbáló " feladatok mellett vidám hangulatban zajlott a verseny, amelyen egyaránt jól érezte magát diák, szülő és pedagógus.

A verseny eredménye:

  • 1. helyezett: Váci Mihály Általános Iskola 4. a.osztályos csapata 
  • 2. helyezett: Gyárvárosi Általános Iskola

Az első helyezett csapat tagjai voltak: Hoffmann Bálint, Keresztes Tibor, Józsa Márk, Banhídi Luca, Soós Panka, Hangyál Réka
Felkészítő tanár: Erky Zsoltné, 

Gratulálunk Mindenkinek! Köszönet a kollégáimnak a versenyen nyújtott versenybírói feladatokért!

Dányi- Hegyi Diána

kolyokatletika 01 

kolyokatletika 02

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo