szechenyi2020 kehop wide

Május 8-án a második osztályos tanulók író- olvasó találkozón voltak a Kisfaludy Károly Könyvtárban. Ebben az évben Bosnyák Viktória: Sirály a király? című könyvét olvastuk közösen olvasás órákon. Lehetőség adódott, hogy találkozzunk az írónővel Győrben! A találkozón a gyerekek kérdések által ismerkedtek meg az írónővel és műveivel!

Köszönjük az élményt és a szervezést Máthé Natália 2. osztályos tanulónk anyukájának, Laskai Szabinának!

Dányi-Hegyi Diána

iro olvaso 01

iro olvaso 02

iro olvaso 03