Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

szechenyi2020 kehop wide

 

Május 8-án a második osztályos tanulók író- olvasó találkozón voltak a Kisfaludy Károly Könyvtárban. Ebben az évben Bosnyák Viktória: Sirály a király? című könyvét olvastuk közösen olvasás órákon. Lehetőség adódott, hogy találkozzunk az írónővel Győrben! A találkozón a gyerekek kérdések által ismerkedtek meg az írónővel és műveivel! 

Köszönjük az élményt és a szervezést Máthé Natália 2. osztályos tanulónk anyukájának, Laskai Szabinának!

Dányi-Hegyi Diána

 

iro olvaso 01 

iro olvaso 02 

iro olvaso 03

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo