Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

Elsős tanítók - 2019/2020

 

A Teljeskörű Iskolai Egészségfejlesztési program keretében Antal Judit mentelhigiénés szaktanácsadó kétszer is ellátogatott intézményünkbe. Február 15-ei És veled kitörődik, valamint a március 1-ei Elegem van abból, hogy elegem van című eladásaira invitáltuk az iskolánkba járó gyerekek szüleit, pedagógus kollégákat.  Örömünkre szolgált, hogy a rendezvényre nagyon sokan eljöttek. Még a nagyszentjánosi és a gönyűi iskolákból is érkeztek kollégák.  Mindkét alkalommal nagyon élvezetes előadásokban volt részünk. Ezt az is mutatta, hogy az előadások közben és az előadások végén is tettek fel kérdéseket a megjelentek és igény lenne a folytatásra is. Akiket magával ragadott a téma és úgy érezte, hogy szeretne többet megtudni az érintett témákról, azok az előadások végén érdekes és hasznos könyvek közül válogathattak.

Végh Alexandra  pedagógus

antal 01 antal 02 antal 03 antal 04

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo