Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

szechenyi2020 kehop wide

 

Koboldok? Tündérek? Igen!

Az idei évben a Rév Színházi és Nevelési Társulat „Mezsgye” címmel ismét komplex színházi nevelési előadással ajándékozott meg két negyedik osztályt.

Az előadás alatt iskolánk gyerekei a színház kiváló színészeivel együtt alakították a 4.d osztályt. Egy kalandokkal teli napba csöppenhettünk, amikor is új osztálytárs érkezett, egy másik pedig rejtélyes módon eltűnt, aztán pedig hirtelen, egészen meglepő helyről került elő. És ha ez még nem lenne elég, az iskola igazgatóját egy kobold szállta meg. Na de hogyan?! Miért?! Hogyan lehet rajta segíteni?! Ezekre az izgalmas kérdésekre keresték a választ tanulóink Döme, a tündér osztálytársuk, és az énektanár segítségével. 

 „Számomra ez az óra azért volt élvezetes, mert ki kellett deríteni, mi történt az igazgatóval. Tetszett még az is, hogy Döme a történet elején előugrott a szekrény mögül. Jó lenne, ha még egyszer átélhetnénk ezt a foglalkozást, mert vicces és izgalmas volt.” (Keresztes Tibor)

„Nagyon tetszett, hogy az elején Döme a szekrény mögül bújt ki, és az is, hogy mi alakíthattuk a 4.d osztályt. Szeretném, ha még egyszer eljönnének hozzánk a színészek, mert mókás előadás volt.” (Hangyál Réka)

Köszönjük a színészeknek, hogy megajándékozták diákjainkat ezzel a különleges élménnyel!

 

Pócza Alexandra, tanító

 

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo