Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

Elsős tanítók - 2019/2020

 

Tehetségnap a sportolás jegyében, a Váci Mihály Általános Iskolában

2017.február 22-én szakmai és tehetségnapot tartottunk iskolánkban. Nagy örömünkre sokan kíváncsiak voltak bemutató óráinkra.

Alsó tagozatban a 2.a osztályosok közreműködésével,  Dányi-Hegyi Diána tanítónő vezetésével kooperatív testnevelési játékokat ismerhettünk meg . Látványos, sokféle eszközök használatán keresztül mutatták be, hogyan lehet közösen, együttműködve mozgásos játékokat játszani.

Felső tagozatban a 6.a osztályosok Domanyik Szilárd testnevelő  által a sportlétra hatékony, sokoldalú képességfejlesztő és készségfejlesztő  hatását mutatták be, különböző gyakorlatokon keresztül

Ezután következtek a mi kis „labdazsonglőreink”. Iskolánkban szeptember óta foci  osztály működik, melynek edzője Szücs Adrienn a Győrszentiván SE egyik kiváló edzője. Ezen a foglalkozáson mutatták be milyen labdakezelési technikákat sajátítottak el év eleje óta.

 

Dányi-Hegyi Diána

 

01 02 03

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo