hatartalanul EU kohezios logo nbt logo nagy
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával!  KEHOP-5.4.1-16-2016-00252  Kérj segítséget!

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Tisztelt Szülők!

A hit- és erkölcstan oktatásról

• a Magyar Katolikus Egyház
  • a Magyarországi Evangélikus Egyház, a valamint
  • a Magyarországi Református Egyház

tart tájékoztatót az intézményünknél.

Értesítjük Önöket, hogy 2017. március 13-án, hétfőn 17:00 órakor a fenti egyházak személyes találkozás keretében tájékoztatják az érdeklődő leendő 1. osztályos, valamint a felsőbb évfolyamokból a hit- és erkölcstan/erkölcstan között váltani szándékozó szülőket a hit- és erkölcstan oktatásáról.

Gyülekezés az iskola 3-as termében.

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo