Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

hatartalanul logo

nbt logo nagy

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

Február 2-án iskolánkban első alkalommal rendeztük meg a Mackó-napot. Erre az eseményre meghívtuk mindhárom óvoda nagycsoportosait.

Nagy örömünkre közel 100 gyermeket láttunk vendégül.

A kis ovisok elhozták kedvenc mackójukat és az erre a napra készített rajzaikat. Ezeket díjaztuk és kis ajándékokkal jutalmaztuk. Megnéztük az iskolánk kiállított mackóit és rajzait, majd egy vidám játékos és egy kreatív kézműves foglalkozáson vettek részt a jövendő kiselsősök.

Mindnyájan nagyon jól éreztük magunkat, és remélhetőleg hagyományt teremthetünk ebből a borús téli időjárást elűző mackó-napból.

 

Győrszentiván, 2017.02.02.

Mészáros Brigitta

 

mackonap 02

mackonap 01

mackonap 03

mackonap 04

mackonap 05

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo