EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

hatartalanul logo

nbt logo nagy

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Február 2-án iskolánkban első alkalommal rendeztük meg a Mackó-napot. Erre az eseményre meghívtuk mindhárom óvoda nagycsoportosait.

Nagy örömünkre közel 100 gyermeket láttunk vendégül.

A kis ovisok elhozták kedvenc mackójukat és az erre a napra készített rajzaikat. Ezeket díjaztuk és kis ajándékokkal jutalmaztuk. Megnéztük az iskolánk kiállított mackóit és rajzait, majd egy vidám játékos és egy kreatív kézműves foglalkozáson vettek részt a jövendő kiselsősök.

Mindnyájan nagyon jól éreztük magunkat, és remélhetőleg hagyományt teremthetünk ebből a borús téli időjárást elűző mackó-napból.

Győrszentiván, 2017.02.02.

Mészáros Brigitta

mackonap 02

mackonap 01