Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

hatartalanul logo

nbt logo nagy

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

2017. január 6-7. között immár tizennyolcadik alkalommal került megrendezésre az Interball Nemzetközi Lány Kézilabda Torna, amelyen a 2006-os (U10) ETO KC válogatottal az összes meccset megnyertük, és ezért az I. helyet értük el. A csoportkörben nehéz meccseket játszottunk, de mindig nyerni tudtunk. Az elején nagyon izgultam, mert előtte volt egy kis bokasérülésem, és attól féltem, hogy megint kimegy a bokám. Végül szerencsére nem történt semmi baj. A meccseken irányító voltam, a csapatunkban végig nagy volt az összhang. A mérkőzések közt nagyon jól éreztük magunkat, szurkoltunk a többi ETO válogatottnak. Büszke vagyok arra, hogy ebben a csapatban játszhatom, és hogy még a csapatkapitány is én lehetek.                                

 Granát Dorka 5.a, Váci iskola

 

kezi 02

 kezi 01 

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo