Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

hatartalanul logo

nbt logo nagy

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

Az adventi időszakban, azaz november 26-tól december 18-ig minden vasárnap mesés előadásokkal találkozhatott a közönség a Dunakapu téri jégpályán. Minden nap keményen edzettünk, hogy kész legyen a „Hamupipőke” című jégrevü a kezdésre. Nem volt könnyű ezt megvalósítani, mert sok akadályba ütköztünk, de végül megcsinálta a csapat. Sok mesés szereplő lépett színpadra, köztük például angyalok, katonák, hercegek, hercegnők, egerek, zenészek, és persze nem felejthetjük ki a felsorolásból a főszereplőket sem: Hamupipőke (Gede Jázmin), Herceg (Szentes Szilárd), Király (Tóth József), Drizella és Anasztázia – mostohatestvérek (Konrád Imola, Tóth Réka), Macska (Czigány Balázs), Mostoha (Csendes Dóra).

Mi is szerepeltünk ebben a revüben, angyalok lehettünk. Nagyon örültünk, mikor a szereposztásnál kimondták a nevünket, és hogy angyal jelmezbe bújhatunk. Nemcsak a Dunakapu téri jégen léptünk fel, hanem a zirci jégpályán is előadhattuk műsorunkat. Már most nagyon kíváncsian várjuk a következő jégrevüt! Sok szeretettel várunk minden kedves nézőt!

Csanaki Hanna és Németh Dorka 5.b. osztály

 

jegrevu 01

jegrevu 02 

jegrevu 03

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo