Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

Az adventi időszakban, azaz november 26-tól december 18-ig minden vasárnap mesés előadásokkal találkozhatott a közönség a Dunakapu téri jégpályán. Minden nap keményen edzettünk, hogy kész legyen a „Hamupipőke” című jégrevü a kezdésre. Nem volt könnyű ezt megvalósítani, mert sok akadályba ütköztünk, de végül megcsinálta a csapat. Sok mesés szereplő lépett színpadra, köztük például angyalok, katonák, hercegek, hercegnők, egerek, zenészek, és persze nem felejthetjük ki a felsorolásból a főszereplőket sem: Hamupipőke (Gede Jázmin), Herceg (Szentes Szilárd), Király (Tóth József), Drizella és Anasztázia – mostohatestvérek (Konrád Imola, Tóth Réka), Macska (Czigány Balázs), Mostoha (Csendes Dóra).

Mi is szerepeltünk ebben a revüben, angyalok lehettünk. Nagyon örültünk, mikor a szereposztásnál kimondták a nevünket, és hogy angyal jelmezbe bújhatunk. Nemcsak a Dunakapu téri jégen léptünk fel, hanem a zirci jégpályán is előadhattuk műsorunkat. Már most nagyon kíváncsian várjuk a következő jégrevüt! Sok szeretettel várunk minden kedves nézőt!

Csanaki Hanna és Németh Dorka 5.b. osztály

 

jegrevu 01

jegrevu 02 

jegrevu 03

 

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo