Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

hatartalanul logo

nbt logo nagy

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

Iskolánk immár 6. alkalommal rendezte meg a felolvasó versenyt november 18-án. A megmérettetést lelkiismeretes felkészülés előzte meg. Ezt bizonyította, hogy a zsűrinek nehéz dolga volt, hogy kiválassza a helyezetteket.

Versenyzők:

A Győri Móricz Zsigmond Általános Iskola, a nagyszentjánosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola, a Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, és a Győri Váci Mihály Általános Iskola diákjai voltak. Nagyon örülünk, hogy évről-évre egyre többen jelentkeznek erre a rendezvényünkre. Mindenki élvezettel hallgatta a felolvasókat.

Győzteseink:

I. kategória: 

3-4. osztályos korcsoport

 1. helyezett: Gede Patrícia (Hunyadi)
 2. helyezett: Horváth Boglárka Mária (Váci)
 3. helyezett: Simon Nimród András (Móricz)
  különdíjas: Soós Panka Sára (Váci)

5-6. osztályos korcsoport

 1. helyezett: Marosi Alexandra (Váci)
 2. helyezett: Mezzöl Máté (Váci)
 3. helyezett: Kollár- Nagy Melinda (Móricz)
  különdíjas: Barton Márton (Móricz)

II. kategória:

3-4. osztályos korcsoport

 1. helyezett: Simon Levente (Lébény)
 2. helyezett: Buga István (Lébény)
 3. Mészáros Boglárka (Móricz)
  különdíjas: Hadnyagy Attila (Váci)
   

5-6. osztályos korcsoport:

 1. helyezett: Gulyás Máté (Hunyadi)
 2. helyezett: Mitring Olivér (Váci)
 3. helyezett: Pongrácz Kitti (Móricz)
  különdíjas: Jungvirt Csenge (Lébény)

Gratulálunk, és további sikereket kívánunk a tanévben!

Pap - Makrai Beatrix és Petőczné Krétay Edit
tanító nénik

wass albert 2016 01

wass albert 2016 02

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo