Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

Elsős tanítók - 2019/2020

 

Idén már harmadik alkalommal kerül megrendezésre Magyarországon az Európai Mézes Reggeli Program, amihez ez alkalommal iskolánk is csatlakozott. A rendezvény célja, hogy a gyerekek interaktív beszélgetés formájában megismerkedjenek a méhekkel, a mézzel és az egészséges életmóddal. A rendezvény keretein belül Horváth Zsófia méhész érkezett iskolánkba, és 5 osztályba látogatott el. A gyerekeknek a beszélgetés után lehetőségük nyílt különböző fajtamézek megkóstolására, és a vajas- mézes reggeli elfogyasztására. A program remekül sikerült, Zsófi nénit jövőre is nagy szeretettel várjuk!

Pócza Alexandra
tanító

mezes reggeli 2016 01

mezes reggeli 2016 02

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo