Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

 

hatartalanul logo

 

Tisztelt Szülők!

 

A Liszt Ferenc Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola nem tart Tanévnyitó ünnepélyt.

A tanévkezdés a következők szerint zajlik:

Szeptember 2-án szerdán 14.00-17.00 óráig várjuk Órabeosztásra a kiselőképzős és előképzős növendékeket és szülőket. Itt választhatnak szolfézscsoportot, és találkozhatnak a szolfézstanárokkal.

A Hangszeres növendékek szolfézs óráinak beosztását a hangszeres tanárok végzik, a szülőkkel előzetesen történt egyeztetés alapján. 

Szeptember 3-án, csütörtökön 14.00 – 16.00 óráig várjuk azokat a szülőket, és tanárokat akiknek nem sikerült megfelelő időpontot egyeztetni vagy órarendet kialakítani és órarendi korrigálásra van szükség.

Kérem a távolságtartást és a maszk viselését!

 

Első tanítási nap: szeptember 7. hétfő

Szakács Erika
intézményvezető

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo