EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

hatartalanul logo

nbt logo nagy

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Tisztelt Szülők!

A Liszt Ferenc Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola nem tart Tanévnyitó ünnepélyt.

A tanévkezdés a következők szerint zajlik:

Szeptember 2-án szerdán 14.00-17.00 óráig várjuk Órabeosztásra a kiselőképzős és előképzős növendékeket és szülőket. Itt választhatnak szolfézscsoportot, és találkozhatnak a szolfézstanárokkal.

A Hangszeres növendékek szolfézs óráinak beosztását a hangszeres tanárok végzik, a szülőkkel előzetesen történt egyeztetés alapján.

Szeptember 3-án, csütörtökön 14.00 – 16.00 óráig várjuk azokat a szülőket, és tanárokat akiknek nem sikerült megfelelő időpontot egyeztetni vagy órarendet kialakítani és órarendi korrigálásra van szükség.

Kérem a távolságtartást és a maszk viselését!

Első tanítási nap: szeptember 7. hétfő

Szakács Erika

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo