EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

hatartalanul logo

nbt logo nagy

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Tisztelt Szülők!

A kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel az (EMMI aktuális rendelete értelmében) kérjük a kedves szülőket, hogy csak nagyon indokolt, előre egyeztetett és engedélyezett esetben lépjenek az iskola területére!

MASZK VISELÉSE KÖTELEZŐ A SZÜLŐKNEK!

Köszönjük a megértésüket!

Az Intézmény vezetősége

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo