Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

hatartalanul logo

nbt logo nagy

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

Tisztelt Szülők!

 

A kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel az (EMMI aktuális rendelete értelmében) kérjük a kedves szülőket, hogy csak nagyon indokolt, előre egyeztetett és engedélyezett esetben lépjenek az iskola területére!

 

MASZK VISELÉSE KÖTELEZŐ A SZÜLŐKNEK!

 

Köszönjük a megértésüket!

Az Intézmény vezetősége

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo