EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

hatartalanul logo

Tisztelt Szülők!

Iskolánkban az 1. és 2. osztályos tanulók az első nap, 2020. szept. 1-én kapják meg a tankönyveket.

A 3.-8. osztályok tankönyveit 2020. aug. 27-én 9 órától 12 óráig és 14 órától 17 óráig vehetik át a földszinti 3-as teremben.

Kérjük, hogy a zsúfoltság elkerülése érdekében az intézmény aulájában 5 főnél többen ne tartózkodjanak!

Maszk viselése kötelező!!!

Iskolavezetés és tankönyv felelősök

bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo