Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

 

hatartalanul logo

 

Tisztelt Szülők!

Iskolánkban az 1. és 2. osztályos tanulók az első nap, 2020. szept. 1-én kapják meg a tankönyveket.

A 3.-8. osztályok tankönyveit 2020. aug. 27-én 9 órától 12 óráig és 14 órától 17 óráig vehetik át a földszinti 3-as teremben.

Kérjük, hogy a zsúfoltság elkerülése érdekében az intézmény aulájában 5 főnél többen ne tartózkodjanak!

 

Maszk viselése kötelező!!!

 

Iskolavezetés és tankönyv felelősök

 

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo