hatartalanul logo

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

nbt logo nagy

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

Gyülekező: 2020.08.10.  8.45 órától az iskola előtt

Indulás: 9.00 órakor autóbusszal

A szülői nyilatkozatokat az indulás napján kérem. (Letölthető innen, illetve ügyeleti napon az iskola portáján kérhető)

Szükséges felszerelés:

Táborozásnak és időjárásnak megfelelő ruházat, zárt cipő, esőkabát, strand felszerelés, tisztálkodó felszerelés (külön táskába) + gumipapucs a fürdéshez, költőpénz, zseblámpa, naptej, elektronikai játékot és mobiltelefont (Kérjük, az alsó tagozatosok ne hozzák magukkal!) csak saját felelősségre lehet hozni. Lehetőség szerint csak egy táskába pakoljanak.

A hazautazás egyénileg történik!

2020.08.15-én 8.30-9.15 óra között lehet jönni a gyerekekért.

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo