Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

hatartalanul logo

nbt logo nagy

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

Gyülekező: 2020.08.10.  8.45 órától az iskola előtt

Indulás: 9.00 órakor autóbusszal

A szülői nyilatkozatokat az indulás napján kérem. (Letölthető innen, illetve ügyeleti napon az iskola portáján kérhető)

Szükséges felszerelés:

Táborozásnak és időjárásnak megfelelő ruházat, zárt cipő, esőkabát, strand felszerelés, tisztálkodó felszerelés (külön táskába) + gumipapucs a fürdéshez, költőpénz, zseblámpa, naptej, elektronikai játékot és mobiltelefont (Kérjük, az alsó tagozatosok ne hozzák magukkal!) csak saját felelősségre lehet hozni. Lehetőség szerint csak egy táskába pakoljanak.

A hazautazás egyénileg történik!  

2020.08.15-én 8.30-9.15 óra között lehet jönni a gyerekekért.

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo