Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

hatartalanul logo

nbt logo nagy

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

Kedves leendő Növendékünk!

 

Ha hozzánk jelentkezel, az előképző évfolyam elvégzése után eldöntheted, hogy az alábbi hangszerek közül melyiken szeretnél tanulni: zongora, hegedű, gordonka, gitár, furulya, fuvola, klarinét, szaxofon, fagott, trombita, kürt, harsona, harmonika és ütős hangszerek.

A meghallgatásra készülj kedvenc daloddal! Játékos dallam és ritmusvisszhanggal vizsgáljuk meg a zenei adottságaidat!

Várunk szeretettel, hogy a következő tanévben beléphess a zene birodalmába.

Győr, 2020. május 16.

Szakács Erika
intézményvezető

 


Kedves Szülők!

A Liszt Ferenc Zeneiskola - AMI idén is meghirdeti a 2020/2021-es tanévre felvételijét.

A koronavírus okozta helyzethez alkalmazkodva gyermekük felvételi meghallgatása Regisztrációhoz kötött és Online formában Messengeren keresztül fog történni.

 

Amire kérjük Önöket:

  • A honlapról – www.lisztzeneiskola.hu - letöltött és pontosan kitöltött Jelentkezési lapot és Nyilatkozatot küldjék el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre legkésőbb június 10-én 10.00 óráig! Akkor a regisztráció lezár. Fontos adatok: a gondviselő neve, szülő e-mail címe, pontos levelezési címe, a gyermek 11 jegyű OM azonosítója, TAJ száma, stb.
  • Regisztráljanak időpontot az online meghallgatásra (leírás a honlapon.)

Meghallgatás Időpontjai:           

  • 2020. június 16, kedd: 9.00 – 17.00 óráig
  • 2020. június 17, szerda: 9.00 – 17.00 óráig
  • 2020. június 18, csütörtök: 9.00 – 17.00 óráig                                    

Magánének felvételi: Jelentkezési lap és nyilatkozat kitöltéséhez és beküldéséhez kötött, (június 10-ig) de a meghallgatás telefonos egyeztetés után, későbbi időpontban lesz!

A meghallgatás eredményének elbírálásáról és a beiratkozásról postai értesítést kapnak.

www.lisztzeneiskola.hu

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo