Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

hatartalanul logo

nbt logo nagy

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

Kedves Szülők!

 

Kérjük –ha még nem tették meg-, hogy leendő elsős gyermeküket a KRÉTA rendszerbe beíratni szíveskedjenek!

Az alábbi videókban meg tudják nézni a menetét.

Segítséget a +3620/4739693-as telefonszámon, vagy a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen tudunk nyújtani.

 

Iskola vezetősége


 eÜgy - BÁI - Beiratkozás általános iskolába KRÉTA hozzáféréssel

 eÜgy - BÁI - Beiratkozás általános iskolába KRÉTA hozzáférés nélkül

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo