Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

 

hatartalanul logo

 

Tisztelt Szülők!

 

Tájékoztatjuk Önöket a kialakult koronavírus  helyzettel összefüggő legfontosabb megelőző intézkedésekről.

Minden iskolai programot, ünnepséget, tábort, erdei iskolát, külföldi utazást – beleértve ebbe a Határtalanul! programot lemondunk, a tanulók, a pedagógusok és családjaik biztonsága érdekében. A jelen jelzés különösen vonatkozik a várhatóan a hét végén megrendezésre kerülő március 15-i Nemzeti Ünneppel kapcsolatos megemlékezésekre.

A Lázár Ervin Program  keretében szervezett valamennyi esemény határozatlan ideig felfüggesztésre kerül.

Felhívjuk a szülők figyelmét arra, hogy csak a hivatalos kormányzati tájékoztató oldalon (https://koronavirus.gov.hu)  szereplő információkat vegyék figyelembe.  Kérjük, hogy azok, akik bármilyen módon kapcsolatba kerülhettek fertőzött személlyel, itthon, vagy külföldi tartózkodásuk során, gyermekeiket ne küldjék be az iskolába, maradjanak otthon és haladéktalanul hívják fel telefonon a háziorvosukat, és kövessék az ő utasításait, ezen kívül más teendőjük nincsen.

Mindannyiunk elemi érdeke, hogy a fertőzést megelőzzük. Felhívom a figyelmüket, hogy a megelőzésről és a helyes kézmosásról szóló videókat a https://koronavirus.gov.hu/megelozes linken érhetik el. A tanulóknak intézményünkben a videókat lejátsszuk. Kézmosószer és kézfertőtlenítő szer minden mosdóban, osztályteremben folyamatosan biztosított.

Segítő együttműködésüket köszönjük!

 

Iskolavezetőség

 

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo