EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252

hatartalanul logo

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2020/21-as tanévben is a tanulók számára kötelező etika, illetve a hit- és erkölcstan (hittan) tantárgyak közül választani.

A hit- és erkölcstan oktatás igénylés esetén történő megszervezéssel kapcsolatban az egyházi felekezetek képviselői a következő időpontban adnak tájékoztatást iskolánkban:

2020. március 11. (szerda) 17 óra

Répásiné Hajnal Csilla

bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo