Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

EU kohezios logo

KEHOP-5.4.1-16-2016-00252   

 

 

 

hatartalanul logo

 

Tisztelt Szülők!

 

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2020/21-as tanévben is a tanulók számára kötelező etika, illetve a hit- és erkölcstan (hittan) tantárgyak közül választani.

A hit- és erkölcstan oktatás igénylés esetén történő megszervezéssel kapcsolatban az egyházi felekezetek képviselői a következő időpontban adnak tájékoztatást iskolánkban:

2020. március 11. (szerda) 17 óra

 

Répásiné Hajnal Csilla
igazgató

 

   bazisintezmeny    dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo