hatartalanul EU kohezios logo nbt logo nagy
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával!  KEHOP-5.4.1-16-2016-00252  Kérj segítséget!

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Az idei tanévben először – a főbejáratnál - életnagyságú Betlehem várja az iskolánkba érkezőket és az érdeklődőket. A Betlehemi jászolban Kis Jézus fekszik, szüleinek, Mária és József figyelő tekintete vigyázza álmát.

Két ember tehetségének és áldozatos munkájának köszönhető a karácsonyi ünnepünk egyik szimbolikus jelképének felállítása. Mezei Bertold asztalos mester keze munkáját a jászol és a Betlehemi házikó dicséri, a „belsőt” Kropfné Knipp Mária tehetséges kolléganőnk álmodta meg és készítette el.  Itt szeretném megköszönni Mezei Bertold szülő és Kropfné Knipp Mária tanárnő munkáját! A betlehem a karácsonyi szünet kezdetéig mindenki számára látogatható az iskola nyitvatartási ideje alatt: munkanapokon 6-20 óra között.

A GYŐRI VÁCI MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA DOLGOZÓI NEVÉBEN KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

Répásiné Hajnal Csilla

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo