hatartalanul EU kohezios logo nbt logo nagy
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával!  KEHOP-5.4.1-16-2016-00252  Kérj segítséget!

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

2019. november 15-én rendeztük meg a már hagyományosnak mondható felolvasó versenyünket. Négy iskola tanulói mérték össze tudásukat. A gyerekek felkészülten érkeztek a versenyre. Nagy öröm volt hallgatni Wass Albert műveiből választott történeteket, meséket.

Szeretnénk külön megköszönni iskolánk egyesületének támogatását, amelyből jutalmazni tudtuk a nyerteseket.

Díjazottak:

I. kategória:

3-4. osztály

• 1. helyezett: Bakos Lilien (Váci)
  • 2. helyezett: Bernáth Ákos (Váci)
  • 3. helyezett: Pőcze Ramóna (Móricz)

5-6. osztály

• 1. helyezett: Rubics Szonja Ilona (Hunyadi)
  • 2. helyezett: Zsolnai Zsófia (Váci)
  • 3. helyezett: Gede Patrícia (Hunyadi)

II. kategória:

3-4. osztály

• 1. helyezett: Simon Gábor (Lébény)
  • 2. helyezett: Sinkó Maja (Váci)
  • 3. helyezett: Rózsahegyi Kira (Móricz)

5-6. osztály

• 1. helyezett:Varga Kristóf ( Lébény)
  • 2. helyezett: Pill Renáta (Móricz)
  • 3. helyezett: Molnár Márk (Váci)

Különdíj: Mészáros Boglárka (Móricz)
Mészáros Boglárka a Szentivániak Szentivánért Alapítvány különdíját kapta, a Vörös felhő című könyvet.

Gratulálunk és várunk Benneteket jövőre is!

Pap- Makrai Beatrix
Petőczné Krétai Edit

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo