Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

hatartalanul EU kohezios logo nbt logo nagy
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával!  KEHOP-5.4.1-16-2016-00252  Kérj segítséget!

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

 

Az iskola udvarán 7:45-kor gyülekeztünk. Csináltunk pár fényképet, amíg mindenki megérkezett. 8 óra körül indultunk a Városházához. 

Körülbelül 8:45-re értünk oda, addigra már több százan gyülekeztek ott. Időztünk egy kicsit, aztán elindultunk Táplánypuszta felé. Útközben még rendőri biztosítást is kaptunk, főként motoros rendőrökkel.

Táplánypusztára érkeztünkkor (nekem) meglepő volt, milyen kicsi a falu. Bementünk a Mentálhigiéniás Otthonba, ahol műsorral készültek nekünk. Az épületben is körbenézhettünk, nekem a kastély kifejezetten tetszett.

Ebéd után elindultunk hazafelé. 12:45 körül érkeztünk vissza az iskola udvarába. Nagyon jól sikerült a nap, izgalmas volt új emberekkel megismerkedni.

 

Sánta Kevin
8. osztály

 

01

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo