szechenyi2020 kehop wide

KEDVES SZÜLŐK!

Idén is szeretnénk megrendezni hagyományos karácsonyi vásárunkat december 12-én és 13-án az iskolában. Kérjük, hogy lehetőségeikhez mérten  járuljanak hozzá a vásár sikeréhez. (ajándék tárgyak, kézműves tárgyak,sütemények, stb.)

A befolyt összeget a gyerekekre forgatjuk vissza.

A héten már várjuk a felajánlásokat. (Osztályfőnököknél lehet leadni.)

Köszönjük az együttműködést.

Szülői Munkaközösség

dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo