Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

szechenyi2020 kehop wide

 

KEDVES SZÜLŐK!

 

Idén is szeretnénk megrendezni hagyományos karácsonyi vásárunkat december 12-én és 13-án az iskolában. Kérjük, hogy lehetőségeikhez mérten  járuljanak hozzá a vásár sikeréhez. (ajándék tárgyak, kézműves tárgyak,sütemények, stb.)

A befolyt összeget a gyerekekre forgatjuk vissza.

A héten már várjuk a felajánlásokat. (Osztályfőnököknél lehet leadni.)

 

Köszönjük az együttműködést.

Szülői Munkaközösség

 

 

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo