Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

A Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara pályaorientációs programja keretében két céglátogatáson volt a Győri Váci Mihály Általános Iskola két 7. osztálya. Először az ETO Park területén található Technics Playground Pályaorientációs Központba, majd a NEMAK-ba látogattunk el diákjainkkal. Ez a program nagyszerű lehetőséget kínál a jövőre pályát választó diákok számára. Képet kaphattak a piacképes szakmákról, munkaerő-piaci helyzetről, igényekről, a duális képzésről . A NEMAK öntödéjében arról a fizikai munkáról, ahogyan csapolják az alumíniumot és öntik azokat a benzin és dízelmotorokhoz való hengerfejeket, melyeket a GM-Peugeot, Renault, Audi, BMW, Volvo számára szállítanak. A gyárban kis ajándékkal is kedveskedtek nekünk. Reméljük, hogy ezeken a programokon való részvétel is megkönnyíteni a továbbtanulással kapcsolatos döntéshozatalt.

 

Kristóf Csilla osztályfőnök

 

01

 

 

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo