Tisztelt Szülők!

Az általános iskolai beiratkozáshoz kapcsolódóan néhány fontos, hasznos információra hívom fel a figyelmét.

Amennyiben a szülő nagyobb gyermeke már az adott iskola tanulója:

• akkor tudja az e-Ügyintézés modult használni, ha bővített gondviselői jogosultsággal rendelkezik. (az adott iskolától kell igényelni).

Az e-Napló használatához kiosztott tanuló felhasználói azonosítókkal nem tudnak az szülők e-Ügyintézni!

Amennyiben NINCS a szülőnek az adott iskola KRÉTA rendszeréhez belépési jogosultsága, a https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap megnyitása után:

• ha a böngészőből más felhasználóként (pl. pedagógus, szülő) használta már a KRÉTA rendszert, akkor a Ctrl F5 billentyűk használatával frissítse a böngészőt, mivel a böngésző korábbi adatokat megjegyzett, és ez okozhat problémákat;
  • miután regisztrált új ideiglenes felhasználóként, a Belépés előtt csak a felhasználónév és a jelszó beírása szükséges, itt nem kell kiválasztani intézményt.
      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo