Iskolánk, a Győri Váci Mihály Általános Iskola 130. évfordulójával kapcsolatosan - játékra hívunk benneteket felső tagozatosaink!

A verseny célja, hogy egy vagy több diák összefogásával, egy vlog-szerű videóban mutassátok be iskolánkat, összegyűjtve iskolánk legvonzóbb eseményeit, sajátosságait.

A munkát a videó tartalmának kitalálásával kezdd! Azt szeretnénk, hogy a videó minél eseménydúsabb, interaktívabb, pergőbb legyen.

Tartalmazza személyes tapasztalataidat az iskola életéről, gondolataidról.
A videóba külsős vagy belsős személyt is interjúvolhatszaz iskolával és a 130 éves ünnepséggel kapcsolatban.

A témában, hogy „Hogyan legyél sikeres vlogger?” az interneten is olvashattok, de egészen biztos, hogyha kéritek, informatika tanárunk is segítséget ad.

A vlog maximum 3 perc hosszúságú legyen.

Elkészítéséhez bármely filmezésre alkalmas eszközt használhattok.

A nyertes videó felkerül az iskola honlapjára, és bemutatásra kerül az ünnepségen.

Határidő: 2018. március 15.

dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo