Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

szechenyi2020 kehop wide

 

Leendő elsőseinknek 2018. december 11-én tartottuk a 2. Mazsola-foglalkozásunkat: „Süssünk, süssünk valamit” címmel. Kriszti nénivel és Kati nénivel közösen sütöttek a gyerekek mézeskalácsot, a nemrég kialakított tankonyhánkban, Dia néni és Szandra néni pedig karácsonyi kreatív foglalkozást tartott. Közös énekléssel hangolódtunk az ünnepekre. Iskolánkat bejárta a mézes kalács illata és a gyerekek öröm éneklése.

Foglalkozásaink január 8-án folytatódtak, „Láss-nézz-fülelj” címmel! Ez rendkívüli Mazsola is volt egyben, hiszen a tanító néniken kívül az igazgató nénink is tájékoztatót tartott iskolánkról az érdeklődő szülőknek. Volt néptánc bemutató Kinga nénivel és Brigi néni is bemutatta iskolánk furulyásaival, hogy mit tudnak már. A gyerekek ezen kívül megismerkedhettek a digitális táblával és közös interaktív társasjátékot játszottak a leendő tanító nénik vezetésével. 

 

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo