Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

2018. december 17-én délután az iskolába lépőt finom süteményillat fogadta. Az illatok a 20-as terembe, iskolánk újonnan kialakított művészeti termébe csábították az arra járót.

A terembe lépve az érdeklődő elé sürgő-forgó készülődés képe tárult. Ebben a tanévben ugyanis a felső tagozatos diákjainknak is szerveztünk kreatív karácsonyi délutánt. A tanulókat Gyöngyvér nénivel és Csilla nénivel vártuk a foglalkozásra. Voltak, akik a frissen sült mézeskalácsok elkészítésében és díszítésében, mások a filc-díszek varrásában, s megint mások a papírcsíkból quilling technikával készült hópihék és angyalkák készítésében jeleskedtek. Olyanok is akadtak, akik többféle karácsonyi dekorációt, vagy apró ajándékot is elkészítettek családjuk, szeretteik számára.

A foglakozáson a karácsonyi dallamok is hozzájárultak az ünnepre való készülődés bensőséges hangulatához.

 Tripolszki Klára

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo