hatartalanul EU kohezios logo nbt logo nagy
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával!  KEHOP-5.4.1-16-2016-00252  Kérj segítséget!

Január 30-án került iskolánkban megrendezésre a már hagyománnyá vált házi versmondó verseny. A program keretein belül kerestük a Váci iskola legjobbjait, akik majd a Kormos István városi versmondó versenyen képviselik iskolánkat.

A nagyon színvonalas versenyen az alábbi helyezések születtek:

1. évfolyamon:

• 1. helyezett: Pócsi Máté
  • 2. helyezett: Szabó Donát
  • 3. helyezett: Porvan Áron

2. évfolyamon:

• 1. helyezett: Kerek Maja
  • 2. helyezett: Könczöl Vivien
  • 3. helyezett: Fekete Bendegúz
  • Különdíjat kapott: Erdélyi Regina

3. évfolyamon:

• 1. helyezett: Győri – Varga Ádám
  • 2. helyezett: Horváth Luca
  • 3. helyezett: Heizer – Venesz Nikolett

4. évfolyamon:

• 1. helyezett: Zsolnai Zsófia
  • 2. helyezett: Pócsi Benjámin
  • 3. helyezett: Gáspár Amira

A városi fordulón Pócsi Máté és Pócsi Benjámin szállnak majd versenybe és képviselik iskolánkat.

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo