Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

hatartalanul EU kohezios logo nbt logo nagy
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával!  KEHOP-5.4.1-16-2016-00252  Kérj segítséget!

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

 

A Győri Váci Mihály Általános Iskolában a 7-8. osztályos tanulók komoly, mégis nagyon szórakoztató projektbe kezdetek. Valójában nagy fába vágták a fejszéjüket. Nem kisebb feladatba, mint hogy maguk készítenek egy tanulást segítő táblás társasjátékot, amivel a saját korosztályukat tudják majd játékosan hozzásegíteni a műszaki-, a társadalomtudományi  és művészeti ismeretek megszerzéséhez.

A pályázat lényege egy több tudományágon átívelő interaktív társasjáték létrehozása, melynek megvalósításában az ötlet születésétől a játék fizikai megtervezésig olyan tehetséges fiatalok vesznek részt, akik az adott tudományterületen jártasak vagy kimagasló eredményeket értek el.  A cél egy komplex, a gyermekek számára érdekes játék kidolgozása, mely számos tantárgyi ismeretet foglal magába nem tantermi keretek között.

Az iskola és a diákok is nagy örömmel fogadták a Nyugat Kapuja Egyesület pályázati ötletét, melyet a Nemzet Tehetség Program keretében valósítanak meg az iskola pedagógusaival együttműködésben.

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo