hatartalanul EU kohezios logo nbt logo nagy
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával!  KEHOP-5.4.1-16-2016-00252  Kérj segítséget!

Iskolánk hagyományához híven a 2018/19-es tanévben is szerette volna karácsonykor meglepni rászoruló diákjait, így 2018. december 10-20-ig Adventi gyűjtést szerveztünk. Szép számmal érkeztek szebbnél szebb csomagolással ellátott cipősdobozok, melyek szinte minden korosztály számára rejtettek valamilyen meglepetést. A dobozok mindegyike egy-egy családhoz került, ezzel is megszépítve az ünnepet. Ezúton szeretnénk megköszönni a kedves vácis szülőknek a sok felajánlást, támogatást, együttműködést!

Köszönettel:

Az iskola tantestülete nevében:
Csibi Nóra Rita

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo