Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

hatartalanul EU kohezios logo nbt logo nagy
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával!  KEHOP-5.4.1-16-2016-00252  Kérj segítséget!

 

Együttes alkotói munkára hívja iskolánk közössége a falu közösségét!

Iskolánk, a Győri Váci Mihály Általános Iskola, 2019. április 11-én, a költészet napján ünnepli 130 éves fennállását. Büszkék vagyunk patinás intézményünkre, melyet 1889-ben a pannonhalmi főapátság alapított, és amelyhez Molnár Vid Bertalan „mantuai címzetes kanonok” hatalmas adománnyal járult hozzá.

​​Szeretnénk ​m​​éltó módon ​erről az évfordulóról megemlékezni. ​E célból létrehoztunk egy Facebook oldalt "130 éves az iskolánk!" címmel. ​Kérjük, hogy ​iskolánkkal kapcsolatos ​régi fotókkal, cikkekkel gazdagítsák​ és osszák ​ezt az ​oldalt.

Régi képek szkennelését az iskolában megoldjuk. Ha valaki beküldi a képeket, rövid határidőn belül visszajuttatjuk. KÉRJÜK, HOGY MINDEN KÉPHEZ RÖVID LEÍRÁST MELLÉKELNI SZÍVESKEDJENEK!

2019. április 11-én, iskolai ünnepség keretében ​tervezzük​ ​a​ legérdekesebb​ fotók ​kivetítését.

Kollégáim nevében is várom támogatásukat!

Köszönettel:​ ​
Répásiné Hajnal Csilla
intézményvezető​

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo