Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

Együttes alkotói munkára hívja iskolánk közössége a falu közösségét!

Iskolánk, a Győri Váci Mihály Általános Iskola, 2019. április 11-én, a költészet napján ünnepli 130 éves fennállását. Büszkék vagyunk patinás intézményünkre, melyet 1889-ben a pannonhalmi főapátság alapított, és amelyhez Molnár Vid Bertalan „mantuai címzetes kanonok” hatalmas adománnyal járult hozzá.

​​Szeretnénk ​m​​éltó módon ​erről az évfordulóról megemlékezni. ​E célból létrehoztunk egy Facebook oldalt "130 éves az iskolánk!" címmel. ​Kérjük, hogy ​iskolánkkal kapcsolatos ​régi fotókkal, cikkekkel gazdagítsák​ és osszák ​ezt az ​oldalt.

Régi képek szkennelését az iskolában megoldjuk. Ha valaki beküldi a képeket, rövid határidőn belül visszajuttatjuk. KÉRJÜK, HOGY MINDEN KÉPHEZ RÖVID LEÍRÁST MELLÉKELNI SZÍVESKEDJENEK!

2019. április 11-én, iskolai ünnepség keretében ​tervezzük​ ​a​ legérdekesebb​ fotók ​kivetítését.

Kollégáim nevében is várom támogatásukat!

Köszönettel:​ ​
Répásiné Hajnal Csilla
intézményvezető​

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo