Elsős tanítók - 2019/2020

Iskolánk belső udvarát sok évvel ezelőtt szürke térkővel burkolták. Az esős idő beköszöntével a gyerekekkel nem mindig tudtuk az udvar többi részét használni, így itt próbáltuk a szüneteket és a délutáni játszós időt eltölteni.

Arra gondoltunk, hogy milyen jó volna, ha lenne itt valamilyen tartós játéklehetőség, amivel nem csak játszani, de fejleszteni is lehet a fizikai és mentális képességeket.

Sok külföldi iskolában tartós festékkel festett játszóteret alakítanak ki, mi is szerettük volna követni ezt a példát.

A Kantharosz Civil Összefogás „Kantharosz a gyermekek jövőjéért, a jövő nemzedékéért”pályázatára jelentkeztünk tavaly ősszel.

Nagy örömünkre az alapítvány támogatásra érdemesnek találta ötletünket és anyagi segítséget nyújtott a megvalósításhoz.

Az iskola aszfalt játszótere idén ősszel sokak támogató összefogásának köszönhetően megvalósult, reméljük a gyerekek örömmel fogadják és nagyon sokáig tudják használni a betonra festett ügyességi- és társasjátékokat, ugróiskolát.

Nagyon szépen köszönjük a Kantharosz Civil Összefogás és a bennünket segítő szülők és munkatársak támogatását, segítségét.

Vecseiné Kálmán Katalin

dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo