Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

hatartalanul EU kohezios logo nbt logo nagy
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával!  KEHOP-5.4.1-16-2016-00252  Kérj segítséget!

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

 

Az esélyfutással egybekötött családi napunk 2016 június 4-én, szombaton került megrendezésre, melyen az iskolaközösség minden tagja részt vett. Míg zajlott a futóverseny a szülők bográcsban főzték a finom ebédet, a gyerekek pedig különböző izgalmas programokon vehettek részt.

Volt ugrálóvár, ping-pong-, kosárlabda- és darts bajnokság, csillámtetkó és arcfestés. Lehetett agyagozni, faégetéssel különböző ajándéktárgyakat alkotni, nemezlabdát vagy karkötőt készíteni, gyöngyfát fűzni és szalvétatechnikával köveket ékesíteni. Mindezek mellett rendeztünk még jótékonysági könyv- és süteményvásárt is.  A befolyt összeget interaktív tábla vásárlására fordítja egyesületünk. A finom ebéd és a színes programok után mindenki jókedvvel tért haza.  

 

 

csaladi nap 2016 01

csaladi nap 2016 02

csaladi nap 2016 03

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo