hatartalanul EU kohezios logo nbt logo nagy
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával!  KEHOP-5.4.1-16-2016-00252  Kérj segítséget!

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

Az esélyfutással egybekötött családi napunk 2016 június 4-én, szombaton került megrendezésre, melyen az iskolaközösség minden tagja részt vett. Míg zajlott a futóverseny a szülők bográcsban főzték a finom ebédet, a gyerekek pedig különböző izgalmas programokon vehettek részt.

Volt ugrálóvár, ping-pong-, kosárlabda- és darts bajnokság, csillámtetkó és arcfestés. Lehetett agyagozni, faégetéssel különböző ajándéktárgyakat alkotni, nemezlabdát vagy karkötőt készíteni, gyöngyfát fűzni és szalvétatechnikával köveket ékesíteni. Mindezek mellett rendeztünk még jótékonysági könyv- és süteményvásárt is.  A befolyt összeget interaktív tábla vásárlására fordítja egyesületünk. A finom ebéd és a színes programok után mindenki jókedvvel tért haza.

csaladi nap 2016 01

csaladi nap 2016 02

csaladi nap 2016 03

dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo