Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

Nagy örömünkre szolgált, hogy az idei évben is az Iskola Gyümölcs Program keretében alsó tagozatos diákjainak zöldségeket kóstolhattak. Terítékre került paprika, répa, zeller és karfiol. A megtisztított nyers zöldségeket a gyerekek a tízórai szünetben fogyaszthatták. A legnagyobb meglepetést a karfiol okozta. Többen nem is gondolták, hogy nyersen is meg lehet enni, de az első harapás után megkedvelték a friss, ropogós növényt. A falatozás után a környezetismert órákon tovább foglalkozhattak a témával egy munkafüzet segítségével, amelyben változatos feladatokon keresztül szerezhettek további ismereteket az egészséges életmóddal kapcsolatban.

 

TIE Csoport

 

01

 

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo