Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

Iskolánkban idén is megrendezésre került az Európai Mézes Reggeli. A rendezvény magyarországi meghonosítója és támogatója az Országos Magyar Méhészeti Egyesület. A 2018-as évben 1016 helyszínen került megrendezésre, és így több mint 160 ezer tanuló vett részt benne. Az eseményt rádióreklám is hirdette, „Legyen minden nap, mézes nap!” szlogennel. A rendezvény célja a gyerekek megismertetése a méhekkel, a mézzel és a különböző méhészeti termékekkel, ezáltal hivatott a hazai termelői mézfogyasztást növelni. A rendszeres mézfogyasztás számos jótékony hatással bír magas ásványianyag és vitamintartalma miatt.

„ Legyen minden nap, mézes nap! „

 

Vajdáné Pócza Alexandra

 

01

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo