hatartalanul EU kohezios logo nbt logo nagy
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával!  KEHOP-5.4.1-16-2016-00252  Kérj segítséget!

2018. november 16-án került megrendezésre hagyományos felolvasó versenyünk. A gyerekek Wass Albert műveiből válogathattak. Az értékelés fő szempontja a kifejező, hangsúlyos olvasás volt. Három iskola tanulói mérték össze tudásukat. A versenyzők felkészülten érkeztek a versenyre, mindenki élvezettel hallgatta a felolvasásokat.

Szeretnénk megköszönni a Wass Albert Irodalmi és Polgári Klub támogatását, amelyből jutalmazni tudtuk a nyertes versenyzőket.

Gratulálunk a díjazottaknak és további szép eredményeket kívánunk!

I. kategória nyertesei:

3-4. osztály

1. Zsolnai Zsófia – Váci
  2. Hindrich Nóra- Hunyadi
  3. Győri- Varga Ádám- Váci

5-6. osztály

1. Rubics Szonja- Hunyadi
  2. Gede Patrícia- Hunyadi
  3. Somsák Panna- Váci

II. kategória nyertesei:

3-4. osztály

1. Simon Gábor- Lébény