Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

hatartalanul EU kohezios logo nbt logo nagy
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával!  KEHOP-5.4.1-16-2016-00252  Kérj segítséget!

 

2018. november 16-án került megrendezésre hagyományos felolvasó versenyünk. A gyerekek Wass Albert műveiből válogathattak. Az értékelés fő szempontja a kifejező, hangsúlyos olvasás volt. Három iskola tanulói mérték össze tudásukat. A versenyzők felkészülten érkeztek a versenyre, mindenki élvezettel hallgatta a felolvasásokat.

Szeretnénk megköszönni a Wass Albert Irodalmi és Polgári Klub támogatását, amelyből jutalmazni tudtuk a nyertes versenyzőket.

Gratulálunk a díjazottaknak és további szép eredményeket kívánunk!

 

I. kategória nyertesei:

3-4. osztály

 1. Zsolnai Zsófia – Váci
 2. Hindrich Nóra- Hunyadi
 3. Győri- Varga Ádám- Váci

5-6. osztály

 1. Rubics Szonja- Hunyadi
 2. Gede Patrícia- Hunyadi
 3. Somsák Panna- Váci

 

II. kategória nyertesei:

3-4. osztály

 1. Simon Gábor- Lébény
 2. Gáspár Amira- Váci
 3. Ludovics Viktória- Lébény

5-6. osztály

 1. Buga István- Lébény
 2. Simon Levente- Lébény
 3. Molnár Márk- Váci
 • Különdíjat kapott: Gruber Barnabás- Lébény

 

Pap – Makrai Beatrix

 

01

02

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo