Ez az oldal sütiket használ. A "süti" olyan információ, amelyet egy webhely küld a böngészőjének. Segít a webhelynek az önről vagy az Ön preferenciáiról szóló információk memorizálásában, hogy megkönnyítse a navigációt a webhelyen. A süti segít nekünk a weboldal használatának és használatának statisztikáinak meghatározásában is. Nem használjuk a sütik által közölt információkat a webhelyhez nem kapcsolódó célokra.

Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

hatartalanul EU kohezios logo nbt logo nagy
Megvalósult Magyarország Kormányának támogatásával!  KEHOP-5.4.1-16-2016-00252  Kérj segítséget!

A digitális oktatással kapcsolatos kérdését az alábbi telefonszámon teheti fel:

06-20/473-96-93

 

Kedves Szülők!

 

Az I. számú Gazdasági Működtető Központ levele alapján az alábbiakról tájékoztatom Önöket:

  • A téli szünet idejére eső munkanapokon a napközis ellátás 2018. december 27-én és 28-án  a Család- és Gyermekjóléti Központ Szigethy Attila út 109. sz. alatti telephelyén, 2019. január 2-án pedig a Krúdy étteremben (Örkény u. 10., nem a Krúdy iskolában) kerül megszervezésre.A szülők reggel ide vihetik a gyerekeket, majd délután innen vihetik haza őket.
  • A napközis felügyelet 7-16 óráig tart.
  • A napközis ellátást az általános iskolai tanulók szülei a személyes díjbeszedési alkalmakkor igényelhetik 2018. december 27. és 28. munkanapokra novemberben, 2019. január 2. munkanapra pedig decemberben.
  • Elektronikus úton a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen történhet az igénylés az iskola, a gyermek nevének, osztályának valamint a napoknak a megjelölésével.
  • A díjbeszedéshez, valamint a szünidei ellátáshoz kapcsolódó információk a www.gek.hu honlapon is megtekinthetők.

 

Répásiné Hajnal Csilla
intézményvezető

 

      dig temahet  tehetseg  bga logo szines boldog iskola logo