Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság éjjel-nappal hívható gyermekvédő hívószáma: 06-80/630-155

 

Kedves Szülők!

 

Az I. számú Gazdasági Működtető Központ levele alapján az alábbiakról tájékoztatom Önöket:

  • A téli szünet idejére eső munkanapokon a napközis ellátás 2018. december 27-én és 28-án  a Család- és Gyermekjóléti Központ Szigethy Attila út 109. sz. alatti telephelyén, 2019. január 2-án pedig a Krúdy étteremben (Örkény u. 10., nem a Krúdy iskolában) kerül megszervezésre.A szülők reggel ide vihetik a gyerekeket, majd délután innen vihetik haza őket.
  • A napközis felügyelet 7-16 óráig tart.
  • A napközis ellátást az általános iskolai tanulók szülei a személyes díjbeszedési alkalmakkor igényelhetik 2018. december 27. és 28. munkanapokra novemberben, 2019. január 2. munkanapra pedig decemberben.
  • Elektronikus úton a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen történhet az igénylés az iskola, a gyermek nevének, osztályának valamint a napoknak a megjelölésével.
  • A díjbeszedéshez, valamint a szünidei ellátáshoz kapcsolódó információk a www.gek.hu honlapon is megtekinthetők.

 

Répásiné Hajnal Csilla
intézményvezető

 

      dig temahet  tehetseg  hatartalanul logo boldog iskola logo